ul. Batalionów Chłopskich 42c/U3, Szczecin
tel. 91 489 31 33
biuro@cieplachata.pl

Piece gazowe Szczecin

Piec jest jednym z najważniejszych elementów składowych systemu grzewczego. Najbardziej popularne na rynku są kotły na paliwa stałe i kotły gazowe.

W kategorii kotłów stałopalnych oferujemy szeroką gamę urządzeń: od prostych tzw."śmieciuchów", kotłów wielopaliwowych z dużą komorą zasypową, wyposażonych w wentylator i sterownik, po kotły z podajnikiem i  zasobnikiem paliwa.

Kotły z podajnikiem Szczecin

Kotły z podajnikiem występują w wersjach na węgiel - tzw. ekogroszek, miał, owies oraz na pellet, wyposażone w automatykę sterującą także w automatykę pogodową, posiadają wysokie sprawności zbliżone do sprawności kotłów gazowych. Oferowane przez nas urządzenia to produkty polskich firm: Lazar, Heiztechnik.

Drugą kategorią najbardziej popularnych urządzeń są kotły gazowe. Wśród kotłów gazowych najlepszym rozwiązaniem są kotły gazowe kondensacyjne. Kotły te charakteryzują się wysoką sprawnością, dzięki specyficznej konstrukcji odzyskują dodatkowo ciepło ze skraplania pary wodnej zawartej w spalinach, dzięki temu sprawnośc ich sięga 103-106%. Z oferowanych marek należy wymienić w kolejności produkty:

piece gazowe szczecin
kotły gazowe szczecin
kotły szczecin
kotły z podajnikiem szczecin  


logo->Immergas    ACV
  Lazar
 

Porady
EKSPERTA

Nasz
SKLEP

Referencje

Ogrzewanie

    Fotowoltaika

      Rekuperacja

        Pompy ciepła

Odkurzacz centralny

 

^ do góry
  CIEPŁA CHATA s.c.
ul. Batalionów Chłopskich 42c/U3, Szczecin     
  tel. 91 489 31 33  
admin